Oriflame | PS I Love You Hand Cream

Merhabalar! Bugünkü konuk sevimli mi sevimli ambalajı ve ismiyle Oriflame'den PS I Love You el kremi.


Pembe ve sevimli ambalajındaki ürün 75 ml. Hem uzun süre yetecek, hem de rahatlıkla çantada taşınabilecek boyutlarda.

Çok hoş ve hafif bir kokusu var ve cilt tarafından orta derecede bir hızla emiliyor. Nem vermesi başarılı fakat bir kaç saatte bir tekrar kullanmak gerekebilir.

Bir el kreminde, benim en önem verdiğim şey içeriği. Ne yazık ki bu el kreminin içeriği doğal olduğunu iddia eden firmanın iddia ettiği doğallıkta değil. Ürün içeriğinde bolca paraben mevcut.


Oriflame'nin sitesinde de bu içerikle çelişen şu yazı mevcut;


Görsel buradan alıntıdır

Oriflame'n bir çok ürününü severek kullanıyorum, mesela Tender Care Balmları vazgeçilmezim. Fakat bu el kreminin kokusunu, yapısını her ne kadar çok sevsem de içeriği nedeniyle tekrar almayı düşünmüyorum.

Bu ürünü deneme fırsatı sunduğu için Oriflame'e teşekkürler!


Sevgiyle kalın!

7 yorum:

 1. Icindeki ambalaji kadar masum ve sevimli degil desene:)

  YanıtlaSil
 2. Paraben dışında başka zararlılar da mevcut ama el kremlerinde temiz içerik yok çoğunda. Watsons Argan serisini tavsiye ederim Ecocert li ürünler var içinde ^^

  YanıtlaSil
 3. Bloglar Yarışıyor ile siz de blogunuzla kazanmaya aday olun, promosyon ödüller kazanın. Sponsorlarımızın desteği ile bloglar arası etkinlik yarışmamızı 5. kez düzenliyoruz. Siz de başvurun. Detaylı bilgiyi websitemizden öğrenebilirsiniz.
  İlginiz ve desteğiniz için teşekkürler!


  Web: http://www.bloglaryarisiyor.net
  Mail: iletisim@bloglaryarisiyor.net
  Tel: +90212 330 9707


  YanıtlaSil
 4. Bu sene de sevgililer günü için Lace Love adında bir krem ve kalp şekilli sabun çıkardılar. Aslında sevgililer gününe daha çok odaklansalar güzel olurdu ama hiç yoktan iyidir.

  YanıtlaSil
 5. Kremin içindeki hangi maddeden dolayı kullanmaktan vazgeçtiniz? Bilgi verir misiniz? Bu seneki lace love kremin bileşenleri de aynı nerdeyse, aklıma takıldı şimdi.

  YanıtlaSil