Essence I ♥ Stage Eyeshadow Base

Merhabalar! Bugün sizlerle Essence'den şirin isimli I ♥ Stage far bazını inceleyeceğiz. Elinizde denediğinizde baz değil de sanki fondöten sürmüşsünüz gibi bir hisse kapılıyorsunuz. Renk ve yapı olarak tıpkı fondötene benzeyen bu ürünün süngerli aplikatörüyle göz kapaklarına yayılması oldukça pratik.


Emilimi biraz zaman alsa da emildikten sonra göz kapaklarında yumuşak, parlamayan ve satenimsi bir doku oluşturuyor. Bu yapının üzerine far sürmek oldukça kolaylaşıyor.

Farın kalıcılığını artırmada başarılı olsa da, The Balm - Put a Lid On It ile yarışamaz. Fakat çizgilere dolmaması, farlara verdiği canlılık ve 9 TL gibi uygun fiyatı ile denenesi bir ürün, ben günlük makyajlarımda oldukça sevdim.

Zaten genelde nude tonlarda far kullandığım için, zaten nude olan far bazı rengiyle güzel bir uyum sağladım. Farkı görebilmeniz için Mac Pro Longwear Eyeshadow - Tease with Ease ile swatchladım.

Farkın ortada olduğunu düşerek yorumları size bırakıyorum : )


Sevgiyle kalın!

11 yorum:

 1. Bende severek kullanıyorum ama bir süre sonra çizgilenme yapıyor bende.. O yüzden kısa süreli zamanlar için bunu tercih ediyorum. Ten renginde olup göz kapağını nötrlemesi en güzel yanı zaten ^^ Sende güle güle kullan canım :)

  YanıtlaSil
 2. Ben açık renk far kullandığım için fark edememiş de olabilirim :) Bir de koyu renkle sürüp deneyim bakalım ^,^ Sağol Ceydacım :)

  YanıtlaSil
 3. Benim bayılarak kullandığım far bazı, çok yağlı olmayan göz kapaklarımın can dostu. O kadar seviyorum ki The Balm'ın far bazına hiç gitmiyor :)
  Güle güle kullann! :)

  YanıtlaSil
 4. Ne çok seveni varmış, ben de çok bilinmediğini ve kullanılmadığını düşünmüştüm. Çok sevindim =)

  YanıtlaSil
 5. Ben de çok severek kullanıyorum :)

  YanıtlaSil
 6. Ben denemiştim ama fazla far kullanmadığım için sistera paslammıştım ^^ Güzel bir baz adaşım güle güle kullan :*

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Her şey sister için zati ^,^ Sağol adaş :)

   Sil
 7. Fiyat performans başarılı:) güle güle kullan tatlım:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sağol Selin'im tekrar kocaman teşekkür ^,^

   Sil
 8. BENDE YENI ALDIM CANIM INS MEMNUN KALIRIM CANIM BENIM :)

  YanıtlaSil