En İyi Ped | Orkid Infinity #watsonsturkiye

Merhabalar!

Şu ana kadar kadına dair ne varsa yazdık çizdik; kozmetik, bakım, giyim, moda. Bunların hepsi gerekli ama hiç biri mecburi değildi. Ama en iyi ped markasına değinmemiştik değil mi? Oysa ki bir kadının en temel ihtiyaçlarından..

Sizleri kısa süre önce Watsons Türkiye Mağazalarında satışa sunulan Orkid'in yepyeni 'Infinity' yani sonsuzluğuyla tanıştırmak istiyorum. Orkid Infinity Normal ve Gece;

Orkid Infinity
Orkid Infinity
 Markanın vaadleri şunlar;
 • Ağırlığının 10 katı kadar sıvıyı emer, yine de varlığını hissetmezsiniz.
 • Sahip olduğu mikro delikler ve özel kanallar sayesinde sıvının hızla emilmesini sağlar.
 • Devrim niteliğindeki infinicel ile üretilmiş yeni Orkid Infinity, vücudunuzun şeklini alarak rahat etmenizi sağlar. 
 • İnanılmaz yumuşak üst düzeyi sayesinde cildinize bambaşka bir konfor tecrübesi yaşatır.
 • Orkid Infinity, özel kanatları sayesinde ne kadar hareket ederseniz edin, sabit kalarak rahat etmenizi sağlar.Watson's bu paketi bana gönderdiğinde, zamanlamasına hayran kalarak denemeye başladım.

 • Ürünün diğerlerine ve Orkid markasının diğer ürünlerine göre de çok farklı olduğunu belirterek başlayım. Zaten ürünü elinize aldığınızda bu farkı anlıyorsunuz. Çok daha hafif, yapısı daha farklı. Gece için olan Infinity diğer gece pedlerine göre oldukça uzun.
 • Ürün naylonumsu bir yapıyla kaplı değil. Yani siz hareket ettikçe hışırdayıp dikkatleri üzerinize toplamıyor. Ben bu sesten nefret ediyordum!
 • Ağırlığının 10 katı kadar mı emiyor? Bunu bilemeyecek olsam da emiciliğinin muadillerine göre bir kaç tık yukarıda olduğunu belirtmem gerekir.
 • Gelelim benim için en önemli konuya, nefes alması. O hışırtı yapan naylonumsu doku, cildimizin nefes almasını da engelliyordu. Bir süre sonra cildimiz tahriş oluyor ve canımız yanmaya başlıyordu. Benim bundan sonra Infinity'i tercih edecek olmamdaki en büyük sebep, cildimin nefes almasını sağlaması. Gözenekli yapısıyla cildin hava almasına yardımcı oluyor, bir süre sonra pedin varlığını unutmaya başlıyorsunuz.

Kısacası, ben bu ürünü tüm sevdiklerime, aileme, yakınlarıma gözüm kapalı tavsiye edeceğim. Sevdiklerime tavsiye edeceğim bir ürüne ne kadar güvendiğimi ve onu ne kadar severek kullandığımı siz düşünün : )

Bu ürünü deneyenler varsa yorumlarını yazıma eklemek isterim, deneyimlerinizi, beğendiğiniz ya da beğenmediğiniz yönlerini yorum olarak belirtirseniz çok sevinirim!

Bu ürünü Watson's Türkiye mağazalarından satın alabilirsiniz. Avantajlı alışveriş için kendinize bir Watson's Card edinmeyi unutmayın!


Sevgiyle kalın!

6 yorum:

 1. ^^ Farklı bir deneyim gerçekten kendi bildim bileli tercihim bu marka hiç değişmedi . Ultra comfort normal seri favorimdir ama bir süredir piyasada çoktu o çeşit sanırım bunun için yapıldı terfi ettim gitti o zaman <3

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben çok marka denedim, Orkid artık farkını kaybetmeye başlamıştı ki şimdi, Infinity ile yine önde :)

   Sil
 2. marketlere gelirmi acaba,bu konuda bilginiz varmı ?

  YanıtlaSil
 3. Angels secret kullanıyorum içinde anion kartuş var bakteri üretmiyor ve süper emici. alerjide yapmıyor. mucize ped bence mucizeped.com

  YanıtlaSil
 4. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil