Nesfit ile 'Bugün Başlıyorum!'

Bir çok şeye başlama kararı alıyoruz fakat hep erteliyoruz! Hele de ben, ertelemekte, boş vermekte üzerime yok. Ama artık çözümü buldum, Nesfit ile 'Bugün Başlıyorum' diyorum ve kararlı adımlarla amacıma adım adım ilerliyorum!

Nasfit ile bugün sağlıklı yaşamaya başlıyorum dedim ve sabahları bir kase Nesfit tam tahıllı gevreği yağsız sütle tüketerek kahvaltımı es geçmedim. Kahvaltı en önemli öğün, atlamamak gerek. Çantamda götürdüğüm kuru kayısı, üzüm ve erikle de enerjime enerji kattım.

Tabi egzersizleri ve yogayı da unutmamak lazım, gerçi iş hayatı benim için tam bir egzersiz, daima koşuşturmaca içindeyim! : ) Bedenimi ve ruhumu dinlendirmek için de en iyi çözüm yolum yoga...


Sizi de Nestlé NESFIT'in “Bugün Başlıyorum” Programı ile yeni yılda yeni kararlar almaya davet ediyorum. Hatta Nesfit’in internet reklam yüzü olabilirsiniz!

1 Ocak – 30 Ocak 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilecek “Bugün Başlıyorum” kampanyasında, yeni yılda daha da sağlıklı olmak için istediklerini ertelemeyi bırakıp kararlarını uygulamaya başlayanlar internet yıldızı olma şansı da yakalıyor. Aldıkları kararı simgeleyen bir fotoğraflarını www.NESFIT.com.tr/bugunbasliyorum adresine girip NESFIT ile ve sosyal medya hesaplarında arkadaşlarıyla paylaşabilecekler ve böylece ne kadar kararlı olduklarını da gösterecekler. Spor, yoga ya da yürüyüş yaparken çektirdikleri fotoğrafları ya da sitede hali hazırda var olan resimlerden birini seçip kişiselleştirerek gönderenler arasından her Cuma günü yapılacak seçimle kazanan fotoğraf NESFIT’in internet reklamlarında kullanılacak.


Benimle 'Bugün Başlamaya' ne dersiniz?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder