Soap & Glory | The Righteous Butter

Merhabalar!

Kışın kuruyan, sürekli nemlendirilmesi gereken vücuda ne yapsam diye şaşıranlardansanız ve cildiniz çok kuruysa size minik bir tavsiyem olacak; Soap & Glory The Righeous Butter


Soap & Glory | The Righteous Butter

Eğlenceli ve hareketli 300 ml lik kutusunda, bir kış bol bol yetebilecek bir Body Butter. Kutusunun her yerinde eğlenceli mesajlar var "Çıplak nasıl güzel görünülür?" gibi : )

Yapısı oldukça kıvamlı ve cilt tarafından emilimi epey hızlı. Cildi nemlendirme konusunda çok başarılı, sık kullanılması gerekmeyen bir ürün ve taşınamaz da. Ürünün kocaman bir kutuda olduğunu tekrar hatırlatayım.

Soap & Glory | The Righteous Butter

Kokulu ürün severlere önerebileceğim bir ürün değil zira ürün parfüm yapısında ağır ama muhteşem bir kokusu var! Ürünü kullandığınızda o bölgeyi yıkasanız bile koku ertesi güne kadar kendini belli ediyor ve benim aradığım da bu kalıcılık!

Hatta +Gonca t. ağır kokulu ürünleri kullanamadığı için bu kremi bana yollamıştı, gönderdiğinden beri severek kullanıyorum buradan tekrar bir teşekkür edeyim kendine : )

Soap & Glory | The Righteous Butter

Ürünün içeriği şu şekilde;

Ne yazık ki, bir çok doğal bitki özü ve bitkisel yağ içermesinin yanında üç çeşit de paraben içeriyor. Aynı kokuya sahip diğer ürünleri ve bu ürünün fiyatını şurada bulabilirsiniz.

Soap&Glory 'nin Türkiye'de satışı yok fakat en azından bir online satışının olmasını çok isterdim. Lip balmını kullanıp çok sevmiştim, umarım bu sevgi yarım kalmaz :)

Sevgiyle kalın!

1 yorum:

  1. Benämde bulasmayi istedigim bir marka tatile gidince alayim bize ^^

    YanıtlaSil