Oriflame | Tender Care Blaccurrant Protecting Balm

Merhabalar!

Öyle yoğunum ki sormayın! Belli oluyordur zaten sosyal medyada görünmememden : ) Vakit buldukça da yayın hazırlıyorum. İlk Oriflame yayınımın konusu Oriflame Tender Care Blaccurrant Protecting Balm.

Oriflame | Tender Care Blaccurrant Protecting Balm
Oriflame ürünlerini genel olacak beğeniyorum. Elden satışı olan benzeri markalara göre içeriği daha temiz ve ambalaj kalitesi olarak oldukça üst seviyelerde. Uzun süre önce kullandığım ve lip balm arayışındayken yeniden karşıma çıkan Tender Care Balm'ı kullandıktan sonra da Oriflame sevgim pekişti : )

Oriflame | Tender Care Blaccurrant Protecting Balm

Bendeki Tender Care siyah frenk üzümü aromalı. Bu ürünün badem, karamel ve kiraz aromalısı da var. Karamel delisi biri olarak karamelliyi denemeyi dört gözle bekliyorum!

Oriflame | Tender Care Blaccurrant Protecting Balm

Yıllar önce minik sevimli ambalajı için aldığım ve çok memnun kaldığım bir üründü. Bu süre içinde bir çok lip balm denedim, bunlardan bazılarını da burada paylaştım. Geçenlerde bir Oriflame temsilcisiyle karşılaştığımda katalogda Tender Care ile karşılaşınca da makyaj çantama çok yakışacağını düşündüm ve aldım. Sanırım iki hafta oldu, Iğdır'ın soğuğunda sürekli kullanıyorum.

Dudaklarda, diz ve dirseklerde, boyun ve göz çevresinde, kısacası neme ihtiyaç duyan her bölgede kullanılabilecek bir ürün. Ben dudaklarım için kullanıyorum, ruj sürmeden bir kaç dakika önceden balmı uygulayıp dudaklarımın emmesini bekliyorum ve sonra ruju uyguluyorum. Dudaklardaki kuruma ve soyulmayı azaltıyor, yumuşacık bir his veriyor.

Verdiği yumuşaklık hissi uzun süre kalıcı, ayrıca hiç sevmediğim lip balmlar gibi dudağımın üzerinde tabaka haline kalmayıp kolayca emiliyor.

Oriflame | Tender Care Blaccurrant Protecting Balm

Gördüğünüz gibi ürünün ambalajı minik ve sevimli, çantada taşımak için ideal. Ürünün çok az olduğunu söyleyenler var fakat ben aksi görüşteyim. 15 ml bir balm için oldukça fazla ve ürün de çok bereketli, kolay kolay bitecek bir ürün değil.

Yarı şeffaf yapıdaki ürün renksiz, renksiz olması olmasını istediğim bir özellik. Çok hafif, asla rahatsız etmeyecek bir kokusu var. Farklı aromalı ürünlerde bu koku değişiklik gösteriyor.

Ürünün içeriği şu şekilde;
Oriflame | Tender Care Blaccurrant Protecting Balm Ingredients

Ürün 15 ml lik ambalajında fakat farklı aromaların fiyatları farklılık gösteriyor. Buradan ürün fiyatlarını ve özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Sevgiyle kalın!

5 yorum:

 1. Bayılıyorum ben bu ürüne.Bende çikolatalısı var.Bu katalog sadece siyah frenk üzümlü olan vardi.O nedenle almadim.Ama karamellisini denemk.istiyorum bir daha ki sefere :-)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hemen elimdekileri bitirip karamellisini almak istiyorum ben de tabii biterse :)

   Sil
 2. Bende de kirazlısı var. Pek kullanmıyorum ama kokusu harika ve ambalajını bende çok seviyorum. Ancak içeriğini beğenmiyorum. Lütfen göz çevrene sürme. İçinde mineral yağ var.Öptüm:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Göz çevresi için kullanmadım neyse ki :) Mineral yağ olmasaymış süper olurmuş

   Sil
 3. Tender care için zaten efsane olarak bahsediliyor. Ben daha iyi gelmediği birşeye rastlamadım. En çok da karamellisini seviyorum.

  YanıtlaSil