Lancome Dreamtone Serum [2. Ay]

Merhabalar!

Bu ürünü hatırladınız değil mi? Şurada 4 haftalık deneyimimin sonuçları vardı. Bu tarz cilt bakım ürünleri uzun vadede etki gösteren ürünler, uzun süredir kullandığımı düşündüm ve bir yayın daha yapmakta fayda var dedim.

Lancome Dreamtone No | 1
Önceki yayınımda da belirttiğim üzere, Lancome Dreamtone Serum cilt lekelerinden ve kızarıklıklardan şikayetçi olanlara geçici değil kalıcı çözümler getirmek için üretilmiş. Cilt kusurlarını kapatmak yerine, onları tedavi ederek ışıl ışıl, pürüzsüz ve aydınlık bir cilt sunmak vaadiyle yeni piyasaya sürülen bir ürün.

1, 2 ve 3 olmak üzere üç tonu bulunuyor. Açık ve beyaza en yakın ciltler için 1 numara, buğday tenli ciltler için 2 numara, daha esmerler ve siyahiler için de 3 numaralı ürünü kullanmak gerekiyor.

Lancome Dreamtone Serum
Ürürün vaatlerini hatırlayalım; 
 • İlk kullanımda %74'e varan ışıltılı bir görünüm
 • 7 günde %70 daha eşit bir cilt tonu
 • 4 haftada cilt lekelerinde %69'a varan azalma
 • 8. haftada ise %78 inin cildindeki renk düzensizliklerinin azaldığı görüldü. 

Öncelikle belirtmem gerekir ki, en açık tonlu tene sahip olmama rağmen yüzümde koyu güneş lekeleri bulunmamakta. Ben bu ürünü genel olarak cilt rengimi eşitlemesi için kullandım. Cilt rengini eşitleme konusunda uzun vadede başarılı oldu, BB krem kullanmış ve kullanmamış halim arasındaki fark git gide azalıyor.

Ürün yapı bakımından gerçekten başarılı, cilt ürünü hızla emiyor ve yağlı bir his bırakmıyor. Ayrıca bu nemlilik uzun süre kalıcı.

Ambalajı çok kaliteli ve Lancome şıklığına yakışır derecede güzel görünümlü. Çevirmeli kapak ve üst kısımda bulunan Lancome gülü favorilerim.


Ürün 250 TL gibi bir fiyatla piyasaya sürüldü. Fiyat, herkesin alabileceği uygunlukta değil. Leke probleminiz varsa ve lazerle müdahale gibi tedaviler düşünüyorsanız şans verin derim.

İçerik konusuna değinecek olursak da, p.glicol, slikon, peg, edta ve feniksetanol içeriyor. Serum gibi ciddi amaçlı kullanım gerektiren bir üründe bunların bulunması beni biraz düşündürdü. Daha temiz ve daha bitkisel bir içerik yapılandırılabilirdi.

Lancome Dreamtone serüvenim, ürünün dibini bulmakla sona erdi : ) Cildime bıraktığı pozitif etkilerden oldukça memnunum. 

Sevgiyle kalın!

9 yorum:

 1. Şu fotoğraflara bu kadar güzel olmasa belki yayın okumaya biraz daha eğilicem .Nasıl tatlı olmuş :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ya bak kaldırırım fotoları :) Çok sağol adaşım ^,^

   Sil
 2. allahım bitiyorum o karlara o yüzden yayını okumuycam bak :) yengemin çilleri var ve çok kafasına takıyo yılbaşı hediyesi olarak sipariş verdim az önce bakalım hayırlısı...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Karlar ne kadar güzel değil mi ♥ Bu gidişle daha çok karlı yayın yapacağım :)

   Umarım yengeniz de sever bu ürünü, yorumlarını bekliyor olacağım : ) Sevgiler..

   Sil
 3. ilk fotoya bittim vercem parası neyse alcam o derece canım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hehe sağolun =) Az önceki yorumunuz ben göremeden silindi :(

   Sil
 4. Fotoğraflar o kadar başarılı ki gerçekten ürün hakkında yazılanları okumaya gerek bile kalmıyor ama okudum ben gerçekten :) Sadece fotoğraflara bakıp geçenlere çok sinir oluyorum o yüzden yapmıyorum öyle şeyler :p bu arada leke sorunum lazer tedavi düşündürecek seviyeye gelmişti, yazını okuduktan sonra bu ürüne şans vermeyi düşünmeye başladım evet ama keşke 250 TLcik olmasaydı :/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Öncelikle teşekkürler! Beğenmene çok sevindim :)

   Ürüne gelince, bir kaç blogda daha oku derim satın almadan çünkü fiyatı cidden tuzlu. İyi değerlendirip almakta fayda var :)

   Görüşmek üzere, yorumun için teşekkürler ^,^

   Sil
 5. ay çok güzel

  YanıtlaSil