Sally Hansen 2 Step Sapphire File Törpü

Merhabalar! Kendimle zor ilgilendiğim şu günlerde tırnaklarımın en büyük kurtarıcısı Sally Hansen oldu, markayla tanışalı çok olmadı ama kendisini sevdim diyebilirim..

Kısa süre önce Sally Hansen 2 Step Sapphire File Törpü ve Sally Hansen Cuticle Remover siparişi vermiştim. Öyle bir durumdaydım ki tırnak bakımı yapacağım tüm ürünleri Ankara'da unutup taa Iğdır'a gelmiştim ve tabiri caizse tırnaklarım bakımsızlıktan spatulaya benzemeye başlamıştı. Ne sürsem yakışmıyordu..

Tırnaklarımı kurtaran bu iki ürünün ilkini tanıyalım;Sally Hansen safir tırnak törpüsünün hem iç hem de dış yüzeyi kullanılabiliyor. Tutuşu ve kullanımı oldukça pratik, üstelik törpü sırasında çok fazla toz çıkarmadığı için her yerde kullanılabilir.

İç tarafıyla tırnaklarınızı kısaltıp şekillendirirken, dış bükey kısmı da pürüzsüzleştirmeye ve kenarlara istediğiniz şekli vermenize yardımcı oluyor. İç bükey kısmı sayesinde tırnak makası kullanmak zorunda kalmıyorum.. 


Törpüleme işleminden sonra da sabunlu ılık suyla yıkayarak, peçete yardımıyla tamponlayarak kuruluyoruz.

Ben bu törpüden çok memnun kaldım, son günlerde her akşam elimde : ) Siz de almak isterseniz Sally Hansen ürünleri satan web sitelerinden ya da büyük eczanelerden satın alaiblirsiniz. 20-25 TL'ye satın alabilirsiniz.

Sevgiyle kalın!

6 yorum:

 1. Şekil itibariyle çok sevdim :) Güle güle kullan adaşım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok kullanışlı gerçekten de çok seviyorum : )

   Sil
 2. Yeni törpü arayışındaydım bu iyi oldu...gerçi cam törpü kullanıyorum ama buna da bir şans verebilirim:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gerçekten çok başarılı çok sevdim bu törpüyü : ) Tavsiye ederim, kit halinde de satılıyor diğer tırnak bakım araçlarıyla beraber ona da bir göz at istersen :*

   Sil
 3. çok değişik bir törpüymüş bakayım buna ben de.. çok lazım oluyor bana da..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hem değişik hem güzel : ) İlk defanetten sipariş vererek törpü aldım ve çok memnun kaldım.

   Sil