LISTERINE® BİR KEZ DAHA “YILIN EN İYİ YENİ ÜRÜNÜ” ÖDÜLÜNÜ KAZANDI

Dünyanın en bağımsız ve prestijli ödülü olarak bilinen “Best New Product” (yılın en iyi yeni ürünü) ödülüne 2012 yılında Cool Mint ürünü ile layık görülen Listerine, 2013 yılında yapılan değerlendirmeler sonucunda Listerine ZERO™  ile ikinci kez yılın en iyi yeni ürünü seçildi.
Dünyada ilk kez 2003 yılında, Türkiye’de ise bu yıl ikincisi düzenlenen ‘’Yılın en iyi yeni ürünü’’ ödülleri değerlendirmelerinde iki yıldır aynı başarıyı elde eden Listerine®  ile birlikte dünya çapında önemli markalar da boy gösteriyor. ‘’Yılın en iyi yeni ürünü’’ ödülüne sahip olan Listerine ZERO™  bu ödülü bağımsız olarak %100 tüketici oylaması ile kazandı.


Dünyanın ve Türkiye’nin bir numaralı sıvı ağız bakım ürünü olan Listerine®, daha hafif nane aromalı ve sıfır alkol özelliğine sahip ürünü Listerine® ZERO™ ile yaklaşık 15.000 tüketicinin, 74 farklı ürün kategorisinde toplam 113 marka arasından yaptığı değerlendirmelerde kendi kategorisinde en iyi yeni ürün olmaya hak kazandı. Günde 2 kez kullanıldığında plak oluşumuna karşı etkili koruma sağlayan Listerine® ZERO™, diş fırçasının ve diş ipinin ulaşamadığı yüzeylere ulaşarak dişler üzerinde, dişler arasında ve dişeti sınırının altında bulunan bakteriler ile savaşıyor,  %100 ağız bakımı ve ferah bir nefes sağlıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder