Dove Dökülmelere Karşı Seri

Merhabalar.. Malum kış geliyor, mevsim geçişi nedeniyle saçlarımız daha fazla dökülmeye başladı ki her kadın için sıkıcı bir durumdur bu. Aynı sıkıntı bende de var ve çareyi Dove Saç Dökülmelerine Karşı Seri’de aradım.


Serinin ürünleri

§ Dove Saç Dökülmelerine Karşı Bakım Şampuan
§  Dove Saç Dökülmelerine Karşı Bakım Kremi
§  Dove Saç Dökülmelerine Karşı Saç Bakım Maskesi
§  Dove Saç Dökülmelerine Karşı Yoğun Bakım Serumu


Ürünü yaklaşık bir buçuk aydır kullanıyorum. %99’a kadar dökülmeyi azaltma vaadini karşılayamadıysa da saç dökülmemde gözle görülür bir azalma var ve bu beni çok mutlu etti!

Şampuanı her gün kullandım. Haftada 2 gün bakım maskesini, geriye kalan günler de saç kremini kullandım. Kremi ve maskeyi aynı yıkamada kullanmaya gerek duymadım.

Serinin kokusu harika ve kalıcı. Yumuşacık ve tertemiz bir koku :) Şampuan kireçli suda bile çok güzel köpürüyor aynı zamanda saçı çok güzel temizliyor. İkinci kez şampuanlamaya gerek duymadan kremleme aşamasına geçiyorum..

Kremden sonra saçlarım yumuşacık oluyor, kolayca şekil alıp rahatça taranıyor. Bakım maskesinden sonra da ekstra yumuşak oluyor saçlarım.. Krem de maske de saçları ağırlaştırmadan nemlendiriyor. 


Saç bakım serumunu da haftada 2 kere kullandım. Kullanımında saçlar kuruyken kullanılması gerektiği yazıyor fakat ben saç derisinin daha hızlı emebilmesi için havluyla fazla suyu nu aldığım yeni yıkanmış saçlarımın dibine uyguladım. Bir tüpün içinde çok fazla ürün var, bitirmek için epey çaba harcıyorum :) Bittikten sonra da 2-3 dakika aralarla saçıma masaj yaparak ürünü iyice yediriyorum. Saçlarım kuruduğunda tertemiz his ve mis gibi bir koku kalıyor ve serumun kokusunun kalıcılığı serinin diğer ürünlerinden daha kalıcı.

Ben Dove’un bu serisini çok beğendim, serum hariç bitince yeniden almayı düşünüyorum. Uygun fiyatıyla ve her yerde bulunabilmesiyle kullanışlı bir ürün..

Siz de Dove’un çok tartışılan bu serisi hakkında bir şeyler söylemek isterseniz yorumlarınızı beklerim..

Sevgiyle kalın!

6 yorum:

 1. Yazılanlardan sonra ön yargılıydım ama ben de çok memnun kaldım.Yakın zamanda yazısını yazacağım ama serumu denemedim daha :/

  YanıtlaSil
 2. Sampuan ve sac kreminden coğu kisi memnun kalmış. Sen serumunu da sevmişsin , denemek lazım:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet, serumu da sevdim. Ama alırsam şampuan + maske + krem üçlüsünü tekrar alırım : )

   Sil
 3. İlk etapta şampuanı sever gibi oldum ama sonrasında fena halde kuruttu saçlarımı adaş yıllardır organik şampuan kullanmamın etkisi de var bunda ara geçiş şampaunlarım bile bitkisel birden bu kadar kimyasala tepki verdim saçım.

  Saç kremi ve maskesini çok sevdim serumu konusunda çekimserim dökülme önleme konusunda katkısını gördüm ama eskiye oranla saçım biraz erken yağlandı ama yazılanlar kadar abartı değil inanın ^_^
  Genel olarak iyi denilebilir.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Adaşım kesinlikle dediğin gibi, genel olarak iyi bir set ben özellikle kokusuna ve verdiği yumuşaklığa tav oldum =) Sen adaşını doğala çok alıştırmışsın adaş en ufak bi kimyasala tepki gösterebilir o zaman

   Sil