Bioderma Photoderm Bronz & Bioderma Apres Soleil

Merhabalar! Tatilden döndüm ama tatilim hala devam ediyor diyebilirim zira herkesin işte olduğu şu saatlerde ayaklarımı uzattım, masamda bir fincan çayla size tatilden derlemeler yapıyorum : )

Sırada tatilimin koruyucu melekleri var, Bioderma Photoderm Bronz ve Bioderma Apres Soil


Her yaz güneşten köşe bucak kaçarken, bu yaz güneşe adeta meydan okudum. Gün doğarken ya da akşam üstü yüzmeye çalışırdım fakat bu yaz farklı oldu. Sabahtan akşama kadar dalgalarla boğuştum, kumlarda uzandım bana mısın demedi! Açık karamel tonlarla kurtardım kendimi. 

Geçen yazı hatırladım, Bodrum'da bir tekne gezisinde gölgede yer bulamamakla ızdırabım başladı ve ikinci derece yanıkla sona erdi. Ardından mide bulantıları, kusma, baş dönmeleri ve hatta ayağa kalktığımda bayılmalar, yanma hissinden bahsetmiyorum bile. Tatilim zehir olmuştu..

Bu yüzden bu yaz çok dikkatli davrandım!

Bioderma Photoderm Bronz SPF 30
Photoderma Bronz beyaz vücut sütü kıvamında. Spreyli ağzıyla kolayca sürülüp vücuda yayılabiliyor. Güneşe çıkmadan uzun süre önce sürmenize gerek yok, çünkü cilt tarafından hızla emilen bir ürün. 2-3 dakikada emiliyor ve asla yağlı bir his kalmıyor, hatta acaba tekrar mı sürsem mi diyorsunuz : ) 

Bİoderma Photoderm Bron SPF 30

Waterproof özelliğiyle suya girdiğinizde ürün üzerinizde kalıyor. Sudan çıktığınızda cildinizde kalan boncuk boncuk damlalarla waterproof özelliğini fark edebilirsiniz. Az önce de bahsettiğim gibi güneşten koruyuculuğu oldukça yüksek. Uzun süre denizde ve plajda takılmama rağmen cildimde yanma olmadı, beş günün sonunda hafif ve tatlı bir bronzlukla Antalya'dan ayrıldım. 

Ürün ambalajı çok kullanışlı ve dört kişilik bir aileye rahatlıkla 4-5 gün yetebilecek büyüklükte. 

Bioderma Apres Soleil
Apres Soleil, güneş sonrası kullanılan rahatlatıcı losyon kıvamında bir ürün. Güneş ışınlarının zararlı etkisiyle gerilen ve hassaslaşan cildi rahatlatmak ve yatıştırmak için kullanılıyor. Ben bu ürünü önlem olarak almıştım ama Photoderma Bronz sayesinde cildimde yanma ve acıma olmadığı için nemlendirici olarak kullandım.

100 ml lik kullanışlı ambalajındaki ürünün kokusu harika! Güneş sonrası cildime masaj yaparak uyguluyorum ve uzun süren temiz ve nemli hissin keyfini çıkarıyorum. Çocuklu ailelerin, hassas ciltlilerin ve açık tenlilerin tatilde yanından ayırmaması gereken bir ürün.

Yazın son demlerine yaklaşırken, güneşin tadını çıkarmayı ihmal etmeyin.. Sevgiyle kalın ^,^

6 yorum:

 1. Yerim ya nasıl güzel bir yayın olmuş yemin ederim denize gidelim dese biri şimdi üşenmem giderim :) Fototip bir iki rasında bir şey olduğuma göre madem bu denli keyfini çıkarabildin güneşin sipariş vermek şart oldu ^_^

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Beraber gidebilseydik iyiydi ^,^ Teşekkürler Kermy

   Sil
 2. resimlere aşık oldum tam tatil resmen :) yazılarını çok özledim daha sık yaz artık lütfen

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim ^,^ Tam tatil değil mi.. Şu an o kadar yoğunum ki taşınma telaşım var ama sonrasında sık sık yayın greceğim söz =)

   Sil
 3. ay süper post ya yerim ben seni :) yaz bitmeden karamel olmak lazım iyi hatırlattın

  YanıtlaSil