Yazlık Saç Modelleri

Merhaba! Ben farklı saç modellerine bakıp bakıp iç geçirmeyi, becerebildiklerimi kendimde uygulamayı çok seviyorum : )

Kışın saçlarımda hiç toka olmadan sadece nemlendirerek dışarı çıkıyorum. Fakat yazın sıcağın da etkisiyle enseye değen saçlar bir hayli sıkıcı ve bunaltıcı oluyor. Sanırım bu durum çoğumuz için geçerli, bu yüzden daha toplu ve havalı modelleri tercih etmek gerek.

Bir kaç farklı modele ve ünlülerin tercihlerine bir göz atalım..

Yandan Örgülü Saç Modelleri
Yandan Örgülü Saç Modelleri

Ne kadar sevimli görünüyor yan örgüler değil mi? Uzun olmayan saçta bile çok hoş durmuş. Rihanna, Jessica Alba ve Selena Gomez'in saç modellerini çok başarılı buldum. Yan örgülerinizin daha salaş durabilmesi için ördükten sonra kalem yardımıyla gevşetebilirsiniz : )


Dağınık ve Salaş Topuzlar
Dağınık Topuz Saç Modelleri
Dağınık topuz yazın en sevdiklerimden! Bir kaç tel tokayla saçımı oraya buraya tutturuyorum ve dışarıda işim uzun sürecekse sabitlemek için saç spreyi kullanıyorum. Hem duruşu harika, hem de joker bir saç modeli! Kullandığınız aksesuarlara, giydiğiniz elbiseye özel davetler, akşam yemekleri hatta evlilik törenleri için bile uygun bir model. Taylor Swift ve Emmy Rossum'un topuzları favorilerim oldu!

At Kuyruğu 
At kuyruğu saç modelleri
Aslında en sıradan görünen ama bir o kadar da şık bir model! Emmy Rossum'u sevdiğimden midir bilmiyorum ama yine onunkini çok beğendim.. Ben de at kuyruğunu seviyorum ve kullanıyorum. Saç üstlerinden biraz krepe yaparak topluyorum. Saçlarımın parlak ve güçlü görünmesi için ayrıca elektriklenmemesi için de yine saç spreyi kullanıyorum.

Benim yaz için seçtiğim ve severek kullandığım modeller bunlar. Sizin de farklı fikirleriniz ve modelleriniz varsa yoruma eklemeyi unutmayın : ) Sevgiyle kalın ^,^


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder