Alsak Alsak Daha Ucuza Ne Alsak?

Bildiğimiz gibi kadınlar olarak ne kadar az alışveriş, o kadar rahat hayat diye düşünürüz. Sırf indirimleri görür de etkilenip alırız diye özel günlerde alışveriş merkezlerinin yakınından bile geçmeyiz. İnternet bizim için alışveriş amaçlı olmaktan çok bilgi edinme amaçlıdır, aradığımızı bulur çıkarız.

İnandınız mı? Ben hiç inanmadım, tam tersiyiz değil mi : ) Alışverişi severiz evet, ama akıllıyızdır hesap-kitap yapmayı, ayağımızı yorganımıza göre uzatmayı da biliriz!

Akıllı kadınlara özel harika bir alışveriş tüyom var. Artık indirim olması için kadınlar gününü, anneler gününü ve diğer özel günleri beklemeye hiç mi hiç gerek yok.

Hemen bir örnek vereyim.. Şu sıralar Zizigo'yu gözüme kestirdim, oradan alışveriş yapmayı planlıyorum. Gözüme kestirdiklerim ise şunlar:


Harikalar değil mi? Uygun olan fiyatlarını daha da uygun fiyata getirmenin sırrı da Zizigo Indirim Kodunda, bu kodu kullanarak siz de Zizigo'da özel indirimler kazanabilirsiniz, kaçırmayın derim : )

Bir de her kadının gözdesi, Markafonik aşka tutulanların adresi Markafoni var. İnternet alışverişlerimin gözdesiydi bu site, artık vazgeçilmezi oldu. Neden mi? Çünkü Markafoni indirimlerinin üzerine Markafoni Indirim kodu ile indirim katıyorum, cüzdanımın hacmini ufaltmıyorum.

Ee ne diyelim o zaman, herkese mutlu, avantajlı alışverişler ^,^

7 yorum:

 1. Vuhu indirim siteleri senden soruluyor ^_^

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet, artık alışerişler netten olunca böyle çareler bulmak gerek : )

   Sil
 2. nermin abalı10 Haziran, 2013

  baktım da iyiymiş sağol mamoş

  YanıtlaSil
 3. Doğum günüm için bir şeyler seçeyim bende:)))))))))))))))

  YanıtlaSil