Essence Bronzing Compact Powder Matt

Merhabalar : )

Yaza yavaş yavaş yaklaştığımız şu günlerde bayanların bir çoğunda diyet ve bikini telaşları başladı bile. Plajlarda nasıl daha güzel görünürüm, nasıl daha güzel bronzlaşırım hayalleriyle geçiyor boş zamanlar.. Böyle bir zamanda ben de Esence Bronzing Compact Powder Matt'ı ( 02 - Love to be Matt) sizlerle tanıştırmak istedim : )


Ürünün 3.5 TL gibi çok komik bir fiyatı var, bundan olsa gerek evde kıyıdan köşeden Bronzing Powder çıkıyor. Aldığımı unutmuş tekrar almışım, bir iki tane de hediye geldi. Birini bulamadığımda diğerini kullanmışım, hepsi yarım yarım bitirilmeyi bekliyor : )


Ürünün tatlı mı tatlı bir ambalajı ve yumuşacık dokusu var. Belki şaşıracaksınız ama sayabileceğim güzellikleri bu kadar..

Fotoğrafa dikkatli baktığınızda da görebileceğiniz gibi, ürün aşırı tozuma yapıyor. Cilde sürüldüğünde duruşu oldukça başarılı, lakin bu güzellik en fazla bir saat sürüyor. Kalıcılık bakımından başarılı olmadığını söyleyebilirim.

Adından da anlayabileceğimiz gibi simsiz ve mat, doğal bronzluk veren bir ürün. Fırçada duruşu şu şekilde:


Aslında kullanıp, fotoğraflı bir şekilde sunmak isterdim ama hem ürünü çok sevmediğim için, hem de bu sıralar kendimi ekstra paçoz hissettiğim için vazgeçtim : ) 

Fiyat / Performans olarak fiyatı çok düşük olduğundan alınabilir bir ürün diyorum. Fakat ben alır mıyım? Sanmıyorum.. Elimde bitmemiş iki kutu var, fazlalıkları bitirip Physicians Formulalara yer açmak istiyorum : ) 

11 yorum:

 1. Kalıcı olsaymış diye içimden geçirdim bende .Essence işte bazen böyle süprizler yapıyor ama fotoraflasaydın iyiymiş adaş paçoz dediğin halin bile eminim güzeldir adaşım olduğun için söylemiyorum ^_^
  Bunu alıcaktım geçen gün bulamadım iyi ki yazdın yazıyı adaş gereksiz alışverişten kurtardın :*

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Adaşım öyle böyle değil şu bi kaç gündür epey çirkinim : )

   Pek alınasıbir ürün değil adaş, zorda kalmadıkça alınmamalı yani. Ben de mevcut olanları bitirmek için kullanıyorum : )

   Sil
  2. Evet adaş bizim yenilere yer açmak hakkımızıdr artık zaten gayet istikrarlı gittik ^_^

   Sil
  3. Kesinlikle : ) Bu sıralar alışverişin a sından haberim yok =)

   Sil
 2. Bazen essence ürünlerini öyle denemek için alıyorum.İyi ki elimi buna atmamışım ^^

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yani iyi olmuş çok pahalı bir ürün olmasa da, olmasa da olur bir ürün : ) Yine meraktan alınabilir aslında

   Sil
 3. Geçenlerde essence alışverişim olmuştu bunu da alıcaktım ama elimde flormarın o devasa bronzerı olunca almadım. Sevindim şimdi almadıgıma=) bana da beklerim=)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İçinizi rahatlatmışım o zaman, sevindim =) Teşekkürler yorum için : )

   Sil
 4. Fiyatı ve mat olması çok iyiymiş ama ben onu saatte bir asla tekrar sürmem :D

  YanıtlaSil
 5. Ben buna çok ısınamadım pf ürünleri içerik açısından ve performans acısından bu bronzerdan daha iyi ama ekonomik alternatif kesinlikle.

  YanıtlaSil