Nuxe Huile Prodigieuse - Nuxe Kuru Yağ

Mamontenka ve Kermit Alemlerde bloglarının ortaklaşa düzenlediği çekilişten kazanmıştım bu yağı çok uzun zaman önce. Yazısının bu kadar gecikmesinin sebebi benim takıntılarım. Bir şeyi çok istersem -ki bu yağı uzun zamandır almak istiyordum çekilişten kazanınca acayip sevindim- ve elde edersem bir müddet kıyıp da kullanamıyorum. Kullanmaya hazır hissetmem gerekiyordu kendimi ve o gün gelince bol bol kullandım : )


Öncelikle yağı nereye,nasıl kullanacağımı bilemedim. Arkadaşa danıştım ele, yüze, dirseğe, ayağa, saça, kısıra, pilava :D kullan valla çok amaçlı demişti.
Son zamanlarda ellerim çok kurumaya başlayınca ellerimle başladım kullanmaya. Adına kuru yağ denmesinin sebebi varmış, bir yağ nasıl yağlı etki bırakmaz anlamadım gitti. Mucizevi bir ürün, sürdüm kupkuru ellerime yağlandırmadan müthiş nemlendirdi. Kokusu da harika, böyle baharatımsı freshimsi bir koku, hemen geçip gitmiyor da buram buram kokuyor.
Saçlarıma da kullanacağım, çünkü bu aralar fazlasıyla kurudular. Bir de ünlüler fondötenlerinin içine katıp kullanıyorlarmış, ben de kullanacağım tabi ki neyim eksik : ) 

Ben bu ürünü acayip sevdim. Deneme fırsatı verdikleri için de arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.
Sevgiler
Gonca
Birbirinden güzel yazılarıyla Mamontenka'yı şenlendiren Gonca'ya bu yazısı için de çok çok teşekkürler : ) Ürün denemeleri ve nail artlarını görmek için Gonca'nın bloguna buradan ulaşabilirsiniz.

3 yorum:

  1. benimde epeydir nuxe dikkatimi çekiyor sanırım ilk fırsatta alıcam..iyi günlerde kullanın..

    YanıtlaSil
  2. deneme boylarını kullanmıştım çok severim bunu çok kullanışlıdır..

    YanıtlaSil
  3. O zaman en kısa zamanda ben de edinmeliyim en simlisinden! :)

    YanıtlaSil