Angelina Jolie Makyajı

Gelen bir istek üzerine Angeline Jolie'nin makyaj tarzı üzerine bir kaç paylaşım yapmak istedim. Bildiğimiz gibi Angelina Jolie bir dünya starı, ne giyse ne sürse günlerce gündemde kalıyor ve dillerden düşmüyor. Diğer ünlüler giyimleriyle acımasızca eleştiriliyor fakat Angelina Jolie'ye dünyanın görüşüyle 'Ne giyse yakışıyor.'


Angelina Jolie'nin gerçek sırrı doğallık ve bakım. Bir röportajında cildinin güzelliği ve duruluğu için makyajdan çok cilt bakımına ve yediklerine dikkat ettiğini belirtiyor. Makyajından da anlayabileceimiz gibi en önemli etkinliklerde bile onu maskemsi bir makyajla görmüyoruz. 

En çok kullandığı ürün bronz allıklar, rimel, eyeliner ve nude tonlarında ipeksi rujlar. Kalemi ve eyelinerı çok başarılı bir şekilde kullanıyor. Far ya da aydınlatıcılar kullanmadan inanılmaz seksi bir görünüm elde ediyor. Yani asıl önemli olan makyaj malzemesinin kaltesinden çok onu nasıl ve ne şekilde kullandığımız. 

Şimdi sizlerle Angeline Jolie tarzı makyajın nasıl yapıldığına dair bir video paylaşmak istiyorum : ) Muhtemelen bu makyaj Angelina'nın seçeceği en ağır ve en özel makyajlardan, yukarıda da bahsettiğim gibi genellikle far ya da ağır fondotenleri kullanmıyor bile. 

Ee bir de make-up transform dediğimiz bir gerçek var : ) Bu da Angelina'nın makyajsız hali, bence doğal haliyle de gaye sevimli, sizce?

5 yorum:

 1. bu kadının videolarını izlemeye bayılıyorum. ne de güzel benzetiyor kendini :D angelina nın kardeşi gibi oldu :D

  YanıtlaSil
 2. Kesinlikle izlediklerim arasında en başarılısı :)

  YanıtlaSil
 3. ya bu kadın bi rimel çıkıp gezse bile yeter afet-i devran:))

  YanıtlaSil
 4. Benim 100 ton makyajlı halim = Hatunun doğal hali yahu!
  :)))

  YanıtlaSil
 5. Katılıyorum yorumlara :) Baktıkça kendimden soğuyorum :P

  YanıtlaSil