Sevgililer Gününe Özel

Sevgililer gününe özel başlığını okuduğunuzda aklınıza ilk gelen şey hediyeler oldu değil mi? Çünkü genel kanı böyle, insanlar özel günleri sadece hediyelerle anlamlandırıyor ki bence bu artık mecburiyetten yapılan bir şey.

Sevgililer gününde de, diğer özel günlerde yapılmasını savunduğum gibi basmakalıplıktan çıkılması taraftarıyım. Hediye herkesi mutlu eder, ama bence daha etkileyici bir şey varsa o günü beraber yaşamaktır. Minik bir hediye ve güne dair bir kaç fotoğrafla da gününüzün kalıcılığını sağlayabilirsiniz tabi : )

Günün en önemli olayı sıradanlıktan çıkmak olmalı diye düşünüyorum. Hiç gidilmeyen ilginç bir yere gitmek, termos bardaklara kahve doldurup, bir kaç kurabiye paketleyip bomboş bir arazide üşüyerek içmek. Yarım saat teke tek go-kart ve yenilenin ısmarlayacağı yemek : )  Aklınıza gelebilecek bir çok farklı şey..

Evde hazırlanan ve sevdiceğinizin sevdiği yemeklerle dolu güzel bir masa da çok etkili bir fikir olabilir : ) Hatta kahvaltıda böyle sürprizlerle onu şaşırtabilirsiniz. Hayvan sever bir sevgiliniz varsa fanus içinde renkli bir çift balık da onu çok mutlu edecektir : ) Daha da özel bir gün yaşamak istiyorum derseniz Victoria's Secret'ın sevgililer günü özel ürünlerine göz atabilirsiniz :P


Sizin sevgililer günü fikirleriniz ve deneyimleriniz neler? Yorum olarak yazarsanız yayına eklerim ve koocaman bir fikir topu oluştururuz =)

Adsız demiş ki: Atkı ve şapka örebilirsiniz.

4 yorum:

 1. bu kıs aylarında atkı sapka örebilirsiniz kızlar.

  YanıtlaSil
 2. Seçenekler çoğalıyor :)

  YanıtlaSil
 3. Bence de kuzum, basmakalıplıktan kurtulmalı insanlar...
  Biz geçen sene 14 Şubat'ta mutfağa girip kek ve poğaça yapmıştık birlikte mesela :)
  Boş arazide termostan sıcacık kahve içme fikri hiç de fena değilmiş kuzum ;)))

  YanıtlaSil
 4. Gerçekten çok güzel fikirler :)

  Beraber bir şeyler yapmaktan daha güzel bir şey yok Düş Kızı =)

  YanıtlaSil