Hürrem Hamam Otu Yağı

İnternette nereye tıklasam karşıma bir hamam otu yağı reklamı çıkıyor. Hürrem adı ile kullanıınca da büyük ilgi topluyor sanırım. Sonunda araştırdım neymiş, ne işe yarıyormuş, gerçekten kullanışlı mıymış diye. Sizin için bir kaç şey buldum..


Hamam otu yağı nedir ve ne işe yarar? Hamam otu yağını kullananlar memnun kaldı mı, işe yarıyor mu? Hamam otu yağının sitesinde yazılanlar şunlar:
“Hürrem hamam otu yağı ilk kullanımın ardından tüyleri yarı yarıya döker, sonraki kullanımlarda ise tüyleri tamamen yok eder. Hamam Otu bugüne kadar alışagelmiş yöntemlerin dışında doğadaki saf haliyle tüy dökücü özelliğe sahip bir bitkidir. Osmanlı döneminden bugüne özellikle Tunus, Fas ve Cezayir’de ki kadınlar tarafından tüy dökücü olarak kullanılmaktadır.”
Fakat yorumları inceledikten sonra hüsrana kapıldığımı söylemeliyim. Önemli olan sitede yazanlar değil, kullananların yorumları sonuçta. Bakın neler demişler..
“Hamam otunu yaklaşık bir yıldır kullanıyorum. Tüylerimde azalma ve seyrekleşme oldu. Jiletle almış gibi tüyler hemen çıkıyor ama eskisine göre daha az ve seyrek çıkıyor.”
“Daha önce büyük umutlarla karınca yumurtası yağı kullanmıştım ve hiçbir işe yaramamıştı. Hamam otu yağı da aynı şekilde işe yaramıyor.”
Daha önceden 'Baryum Sülfür' kafama takılmıştı diye yazmıştım ve bu madde hürrem hamam otu yağının içeriğinde yazıyor.Sitenin ismini buraya yazamıyorum sanırım ama size siteyi bulmanız için yardımcı olacağım 'PPT Deri Yoluyla Zehirlenmeler diye bi başlık var sonra siteye giriyorsunuz ve slaytlarda 20.slayta tıklıyorsunuz orda aynen yazan 'Zehirleyici sıvı ve katı maddelerden bazıları : ...........baryum sülfür' adı da geçiyor. Ürünü kullanmayı bıraktım.Size bütün samimiyetimle bunu yazıyorum kaybedilen sağlık bi daha geri gelmez hele ki insana gereken değerin verilmediği böyle bi ülkede yaşıyorsak varın gerisini siz düşünün!!! Ürünü kullanmaya devam eden arkadaşlar ürünün içeriğini araştırın, sorun özellikle de aldığınız yere de sorun. Ürün işe yarayabilir ama içeriğindeki maddenin bize geri dönüşümü nasıl olacak? Umarım ben yanılıyorumdur ya yanılmıyorsam?
Merhaba arkadaşlar bende lacinia saç bakım seti aldım içerisinde hediye olarak hamam otu yağı gönderdiler verdiğim paraya yazık ve haram ediyorum hiç bir işe yaramıyor sakın ola alıp da hem paranızı hem zamanınızı hemde sağlığınızı riske atmayın.
Bir yerde eşek sidiğiyle karıştırın deniyordu. Epilasyon yapıp idrarımızı sürüyoruz diyenler de vardi. Ben de bu şekilde karar verdim ve uyguladım. Mutlaka uygulayın minnettar kalacaksınız bana.
Son yorumdan sonra siz de benim gibi kararınızı vermişsinizdir, öyyyk :/ 

1 yorum:

  1. Bu tür tıbbi ilaçların yararından çok zararı oluyor. ama yapacak birşey yok güzelleşmek için denemeden olmuyor.

    YanıtlaSil