Yaka Kolye Modası ve Yapımı

Yaka kolye modası etrafımızı sardı, ben de buna değinmeden olmaz dedim. Gerçekten ilginç şeyler moda olmaya başladı, ama bu farklılıkları ve güzellikleri görmek hepimizin gözlerini bayram ettiriyordur.

Yaka kolyelerin kombini kolay, çok şık. En sade ve basit görüntüyü bile tek başına çok farklı güzelliklere taşıyabiliyor. Üstelik çok uygun fiyatlara satılıyor ve yapımı da çok kolay. Almayıp kendiniz de yapabilirsiniz. İlham alabileceğiniz bir kaç yaka kolye modeli:
Bunlar da yakaların nasıl yapılacağına dair anlatımlar

Sadece zincir kullanarak basit ve şık bir yaka kolye yapabilirsiniz.

Bu da kesilmiş bir eski gömlek yakası süslenerek yapılmış ve çok güzel olmuş. Ütüyle yapıştırılan renkli kristaller kullanılmış.

Bu da keçe ve sıralı incilerden yapılmış bir yaka : ) 


6 yorum:

 1. benim de yapmaktan ve takmaktan çok keyif aldığım bir kolye modeli, umarım mmodası daha uzun süre devam eder:)))

  YanıtlaSil
 2. güzeller gerçekten bende kendime yapsam mı bir tane?

  YanıtlaSil
 3. Melislicious Türkiye'de uzun süren bir modaakımı çok zor gerçi herkes maymun iştahlı :/

  Fimofimo eminim çok güzel olur foto da görmek isterim yaparsan :)

  YanıtlaSil
 4. çok güzel siteniz var yaka kolye yapımını bende öğrenip uylulamak istiyorum.reelde gördüğüm yakalarınarkalarında iplik izleri var. merakım hep böyle mi oluyor yoksa yapıştıralarak daha temiz daha şık olmuyor mu yeni blog açttım beklerim tatlioyuncaklarim.blogspot.com

  YanıtlaSil
 5. Yorum için teşekkürler =) İnce keçeye boncuklar işlenip arkasına bi kat daha keçe yapıştırılırsa sorun olmaz diye düşünüyorum =)

  YanıtlaSil
 6. bu bloga bayıldım....inanılmaz güzel yakalar çok beğendim yalnız bir sorum olacaktı bu yakaların yaş sınırı nedir? yaka kullanımı kaç yaş arasını kapsar :))

  YanıtlaSil