Yılbaşı İçin Saç Modelleri

Yılbaşınız evinizde verdiğiniz bir davette ya da dışarıda kutlayacaksanız şık olmak gerek. Gerçi bakımlı kadın yılbaşı demez, her zaman şıktır.. Şıklığın ve güzelliğin en kuvvetli silahı da bence saçlardır. Siz yılbaşı gecesinde saçlarınızı nasıl yapacaksınız? Ben bir kaç model buldum ve sizinle paylaşmak istedim : )

Dağınık topuz her ortama uyum sağladığı gibi yılbaşı gecelerine de uyum sağlayacak. Benim için en iddialı tercih bu. Saçlarım çok uzun olduğu için güzel bir topuz oluyor ve yüz şeklime de gidiyor.


Yandan topuz da yüz güzelliğiyle öne çıkan cesur kadınların tercihlerinden. Her saç tipine ve rengine gider, gözlerinizi ortaya çıkarır : ) Ben bunu yapar ve taşırım diyorsanız tercih sizin..

At kuyruğunu tlamak ne mümkün? Bol krepeli bir at kuyruğu hem çok doğal hem de çok iddialı duracaktır. Bu sene at kuyruğu bolca kullanıldı, 2013 de de böyle olacak gibi : )

Eee seçim sizin benim ilk üçüm bunlar ve ben hangisini seçeceğime karar veremedim.. Bakalım siz hangisini beğeneceksiniz : )

Bu arada diğer konularımdan da model seçip kendinize yakıştırabilirsiniz: 

6 yorum:

 1. evde kös kös oturacağım için tepede toplanmış saçlarımı tercih edeceğim :)

  YanıtlaSil
 2. İki krepe at Gonca :))

  YanıtlaSil
 3. amannn, sen benim yerime de atıver :)

  YanıtlaSil
 4. Biraz fazla kabarırım ama senin için yaparım :)

  YanıtlaSil
 5. saçımı toplamayı hiç sevmem,saçlarım dalgalı,ama eşim geleceği için düz fön çekerim herhalde.

  YanıtlaSil
 6. Eva düz saç yakışıyor sana :)

  YanıtlaSil