Yeşim Taşı Masaj Yatakları

Doğadaki taşların insan sağlığına olumlu etkilerini çoğumuz biliyoruzdur..

Mesele akik taşı ağrılara, akuamarin solunum yolu rahatsızlıklarına, ametist göz hastalıklarına..

Bizi ilgilendiren yeşim taşı ve faydaları : )
Yeşim taşının faydaları saymakla bitmiyor..
Hem psikolojik hem fizyolojik onlarca hastalığa iyi geliyor.


Yeşim taşını Koreliler binlerce yıldır kullanıyorlar. Mesela ağrıyan dişe, bir parça yeşim taşı ısıtılarak basırılıyor ve ağrıyı geçiriyor.

Koreliler binlerce yıllık yeşim taşı kullanımını geliştirerek yeşim taşı masaj yataklarını yapmışlar. Bu yataklarda fırınlanmış yeşim taşları kullanılıyor. Yeşim taşları kızılötesii ışıklala ısınıyor, ısınan yeşim taşlarının etkisi on kat daha fazla derine ulaşıyor.

Bilenler vardır, son günlerde bu masaj yatakların ücretsiz kullanılmasını sağlayan masaj merkezleri açıldı. Bunlar Ankara, İzmir ve İstanbul'un çoğu ilçesinde ve diğer çoğu ilde mevcut. 

Çevremizdeki kolu komşu her gün bu masaj merkezine gitmeye başladı, hepsi anlatıyor da anlatıyor.. Tümörü yok olandan, hamile kalamayıp hamile kalan mı dersiniz, zehirli romatizması iyileşen bile var : )

Saçma geldi tabi, abartmayın dedim.. Ki annemle babam da bu ücretsiz masaj merkezine gitmeye başladılar. Sabah altıda ikisi de masaj merkezine gidiyor, geliyor. Onlar da anlatmaya başlıyor, ağrılarım sızılarım geçti diye..

Cahil insanlar da değiller ki he deyip geçelim : ) Neyse.. Bu yeşim taşlarını ve yeşim taşı yataklarını araştırmaya koyuldum. Merak ettim neden ücretsiz veriyorlar bu hizmeti, amaçları ne?

Sonradan öğrendim, yataklarına güveniyorlar.Merkeze devam eden herkes hiç bir zorlama olmadan yaklaşık 5 bin TL lik yatağı bor harç evine alıyor.

Annemler de aynısını yaptı ve eve bir yeşim taşı yatağı aldılar yaklaşık 2 ay önce.

Merak, ben de denedim tabi..
Sırtımdaki miyesi rahatsızlığı 2 haftada geçti, sindirim problemlerimi düzene soktu : ) Annemin haftada bir gün şişen dizleri, şişmez oldu, ağrısından duramıyordu.. Babamın bel ağrısı tamamen geçti.

Şaka gibi geliyor değil mi? Bana da öyle geliyordu ama ön yargılı olmamak gerekiyormuş..

12 yorum:

 1. bende kalça kireçlenmesi vardı bu yatağa yattım fayda olmadı ama baya bir zaman gitceğimizi öğrenince içim rahatladı ve şu an gitmeye devam ediyorum inşallah faydası olur

  YanıtlaSil
 2. Yeşim taşlı masaj yatağı www.masajyatagim.com

  YanıtlaSil
 3. www.proleader.com.tr adresinden Masaj yatakları hakkında bilgi edinebilirsiniz. En kaliteli masaj yatağıdır. 05072331008 numaralı telefondan irtibata geçebilirsiniz. TÜRKİYE ve Dünya genelinde birçok şubeleri mevcut

  YanıtlaSil
 4. merhaba ben 4 yıl once bel fıtıgı tedavisi için omerilen bu yeşim taşı yatagına her akşam gittim ve müthiş bir şekilde agrılarım azaldı.bu yıl tekrar bel fıtığı oldu.yine gitmek için bakıyorum .

  YanıtlaSil
 5. Bu yatakları her yerde arıyorum ama bulamadım. Nereden almışlar acaba? Cevabınız bekliyorum. Tuba

  YanıtlaSil
 6. Yeşim taşı yataklarını ister merkezimizde kullanın isterse deneyip evinize alınız. Her türlü sorularınız ve istekleriniz için irtibat için 0543 544 0 445

  YanıtlaSil
 7. proleader termal masaj yatakları ege bölge bayi seda nur ediz irtibat no:05079259564 iştel : 02524126263

  YanıtlaSil
 8. Bende var şu an sıkıntım kalmadı ve satmayı düşünüyorum ilgilenen varsa irtibat için 05345004501

  YanıtlaSil
 9. Bende var kaliteli cok ozelikli mp3 calarina kadar var ilgilenen olursa 05434133714

  YanıtlaSil
 10. Bende var kaliteli cok ozelikli mp3 calarina kadar var ilgilenen olursa 05434133714

  YanıtlaSil
 11. Murat Saglam

  İstanbul ana merkezimizden temin edebilirsiniz 0539 297 1668

  YanıtlaSil